LOGOWANIE DO DZIENNIKA ELEKTRONICZNEGO 

AKTUALNOŚCI

Tydzień z TWG2017

W piątek 10 lutego br. w naszej szkole podsumowaliśmy akcję Tydzień z "The World Games 2017".

Wszystkie klasy przez cały tydzień poznawały ideę igrzysk nieolimpijskich, poznawały dyscypliny i przygotowywały plakaty związane z imprezą oraz prezentowały medale wykonane różnymi technikami.

Na apelu podsumowującym uczniowie mieli możliwość obejrzenia pokazu karate, szermierki, tańca towarzyskiego i nowoczesnego oraz gimnastyki artystycznej.

Czytaj więcej...

WebQuest 2

WebQuest -  Poszukiwania w Sieci to zorientowany na uczniowskie badania format zajęć edukacyjnych, w którym źródłem informacji jest Internet. Wyszukane informacje uczniowie selekcjonują, analizują i w konsekwencji rozwiązują problem.

  • Uczniowie w oparciu o Sieć zgłębiają zadaną tematykę, weryfikują jakość uzyskiwanej informacji.
  • Pozyskane informacje i tworzone na ich podstawie struktury uczniowie gromadzą, redagują i przygotowują do prezentacji za pomocą elektronicznych narzędzi.

W czwartek 9 lutego br. uczniowie naszej szkoły kolejny raz pracowali tą metodą. Uczniowie podzieleni byli na grupy, które rozwiązywały wybrany przez siebie problem - temat. 

Czytaj więcej...

Konkurs "Mapy krajów anglojęzycznych"

 

Sukces Ani w Międzyszkolnym Konkursie „Mapy krajów anglojęzycznych”

W styczniu uczniowie klas 4-6 wzięli udział w Międzyszkolnym Konkursie „Mapy krajów anglojęzycznych”. Konkurs zorganizowała Szkoła Podstawowa nr 58 we Wrocławiu.

Z radością informujemy, że uczennica klasy 4b Ania Gąsiewicz zajęła I miejsce! Ania wykonała mapę Nowej Zelandii.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Konkurs English Master 2017

XIV Wrocławski Konkurs o Tytuł Mistrza Języka Angielskiego "English Master 2017"
 
11 stycznia 2017r. odbył się w naszej szkole I etap XIV Wrocławskiego Konkursu o Tytuł Mistrza Języka Angielskiego "English Master 2017", w którym udział wzięło 37 uczniów klas IV-VI.

OGŁOSZENIA

Z ŻYCIA SZKOŁY 2016/2017

KALENDARZ

Dzisiaj jest:21 Lipiec 2017 Imieniny obchodzą:Andrzej, Wiktor, Daniel