LOGOWANIE DO DZIENNIKA ELEKTRONICZNEGO 

AKTUALNOŚCI

List z Ministerstwa Edukacji Narodowej

Szanowni Rodzice i Opiekunowie.

Zapraszamy do zapoznania się z listem Minister Edukacji Narodowej - tutaj.

Dyżury świetlicy 2.05.2017

Szanowni Rodzice.

W dniu 2 maja 2017 roku (wtorek) świetlica szkolna organizuje zajęcia opiekuńczo-wychowawcze w godzinach od 7:00 do 17:00.

POMOC DLA ZUZI

Szanowni Rodzice, Opiekunowie!

Zwracamy się do Państwa z apelem o pomoc dla naszej absolwentki Zuzanny Śmilgiewicz. Poniżej zamieszczami list od Zuzi.

 

Hej!

Jestem Zuza, mam 13 lat. 23 grudnia 2016r. przestałam chodzić. Znaleźli u mnie guza w kręgosłupie. Przeszłam operację,ale nadal nie chodzę. Obecnie przechodzę chemioterapię, przede mną jeszcze radioterapia i 6 kolejnych cykli chemii...
 
Wygląda na to, że w szpitalu będę jeszcze z pół roku (z przerwami na krótkie wizyty w domu). W międzyczasie wracam powoli do sprawności dzięki rehabilitacji. Przede mną długa i intensywna droga, aby wrócić do chodzenia, np. rehabilitacja z symulatorami chodzenia i innymi ciekawymi maszynami. 
 
Jeśli jeszcze nie rozliczyliście swojego podatku albo chcielibyście mi po prostu pomóc wyzdrowieniu (a będzie dużo kosztów związanych z leczeniem i rehabilitacją) to proszę Was wsparcie. Przy rocznym rozliczeniu podatku można zaznaczyć 1% na moje konto w Fundacji Jolanty Kwaśniewskiej "Porozumienie Bez Barier".
KRS 0000167578 z dopiskiem "Zuzanna Śmilgiewicz 2003"
 
Dodatkowo, posiadam w Fundacji własne subkonto o numerze 04 1030 1016 0000 0000 0347 4001 do wpłat darowizn od osób fizycznych i prawnych. Dziękuję za każdą pomoc.
Zuzia Śmilgiewicz

 

Konkursy językowe

 

Dolnośląski Konkurs z Języka Niemieckiego Meine Osterkarte

W marcu odbył się Dolnośląski Konkurs „Meine Osterkarte”, którego organizatorem była Szkoła Podstawowa nr 40 we Wrocławiu. Zadaniem uczniów było przygotowanie kartek wielkanocnych z życzeniami w języku niemieckim. Uczennica klasy 5b Wiktoria Słychań zajęła II miejsce, Iza Altewęgiwer (kl. 4b) – III miejsce.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

OGŁOSZENIA

Z ŻYCIA SZKOŁY 2016/2017

KALENDARZ

Dzisiaj jest:21 Lipiec 2017 Imieniny obchodzą:Andrzej, Wiktor, Daniel