LOGOWANIE DO DZIENNIKA ELEKTRONICZNEGO 

Sprawdzian Szóstoklasisty

Szanowni Rodzice,

Sprawdzian szóstoklasisty wprowadzono w ramach reformy oświatowej Mirosława Handkego. Po raz pierwszy pisali go uczniowie szkół podstawowych w roku 2002. W dniu dzisiejszym nasi uczniowie piszą go jako ostatni rocznik. Trzymamy za nich kciuki.

Uczniowie naszej szkoły zawsze osiągali wysokie i bardzo wysokie wyniki w sprawdzianie. Przez wiele lat wyniki te utrzymywały się w 9 staninie. Oznacza to, że znajdowaliśmy się w 4% szkół podstawowych z całego kraju, które mogły pochwalić się najwyższymi wynikami.

Sukcesy te, jak również sukcesy szkoły w konkursach, projektach i programach edukacyjnych sprawiły, że Szkoła Podstawowa nr 15 otrzymała w roku szkolnym 2015/2016 certyfikat Wiarygodnej Szkoły nadany przez Kapitułę Ogólnopolskiego Programu Wiarygodnej Szkoły.

Mam nadzieję, że w następnych latach będziemy nadal osiągać podobne wyniki. Liczymy na Państwa wsparcie, ponieważ sukcesy szkoły to wspólna praca Nauczycieli, Uczniów i Rodziców.

Z poważaniem

Dorota Wójcik-Hetman

Dyrektor ZSP-9