LOGOWANIE DO DZIENNIKA ELEKTRONICZNEGO 

Zajęcia pozalekcyjne 2016/2017 2sem.

Wykaz zajęć pozalekcyjnych realizowanych w roku szkolnym 2016/17, w Szkole Podstawowej nr 15.

  

Prowadzący

Rodzaj/ tytuł zajęć

Dzień/ godzina

Grupa/ klasa

Kusiak Ewelina

  1. Koło języka niemieckiego ‘Kein Problem”

  2. Koło języka angielskiego „Anglomaniacy”

  3. Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego

Czwartek 8.00- 8.45

Wtorek 13.40 – 14.25

Piatek 8.00 – 8.45

Kl. 4 – 6

Kl. 4 – 6

Klasy 4

Stefaniszyn Piotr

  1. Koło Biblijne – Stary Testament

Środa 8.00 – 8.45

Klasy 5 - 6

Sokół Marek

  1. Koło Biblijne – Nowy Testament

    2. Kółko techniczne

Wtorek 15.20 – 16.05

Czwartek 14.35 - 15.20

Klasy 1 – 3 i 4

Klasy 4-5

Możdżeń Maria

  1. Koło wyrównawcze z języka polskiego

  2. Koło polonistyczne

Wtorek 14.35 – 15.15

Wtorek 15.25 – 16.10

Klasy 5

Klasy 5 - 6

Borek Stella

  1. Zajęcia wyrównawcze

Czwartek 12.40 – 13.25

Klasy 2c i 3b

Jackowska – Bajak Danuta

  1. Zespół wyrównawczy z matematyki

Poniedziałek 15.25 – 16.10

 

Klasy 6

Perucka Bożena

  1. Kółko wyrównawcze

  2. Gry i zabawy matematyczne

Czwartek 11.45 – 12.30

Wtorek 11.45 – 12.30

Klasa 2d

Klasa 2d

Maik Anna

  1. Zajęcia wyrównawcze

  2. Gry i zabawy matematyczne z wykorzystaniem tablicy interaktywnej.

Środa 10.50 – 11.35

Poniedziałek 15.25 – 16.10

Klasa 2b

Klasa 2b

Antoszczyszyn Marta

  1. Szkolny Klub Europejski

  2. Gry i zabawy w j. angielskim (naprzemiennie co 2 tygodnie) :

     

     

  3. Zajęcia wyrównawcze z jęz. ang.

Wtorek 14.30 – 15.15

Poniedziałek 12.40 – 13.25

Poniedziałek 15.25-16.10

Czwartek 14.30 – 15.25

Klasy 5a i 5b

Klasy 2cd,3b

 

Klasy 2ab,3c

Klasy 5

Łomecka Małgorzata

  1. Zajęcia wyrównawcze

  2. Gry i zabawy matematyczno - logiczne

Poniedziałek 12.40 – 13.25

Wtorek 13.40 – 14.25

Klasa 3b

Klasa 3b

Marut Zofia

  1. Zajęcia wyrównawcze

  2. Kółko „Jeżyk Europejczyk”

Poniedziałek 11.45 – 12.30

Środa 8.55 – 9.40

Klasa 1a i 1b

Klasa 1b

Rogowska Maria

  1. Zajęcia wyrównawcze

  2. Zajęcia matematyczne

Poniedziałek 12.40 – 13.25

Czwartek 11.45 – 12.30

Klasa 2c

Klasa 2c

Osetek – Smertycha Halina

  1. Zajęcia wyrównawcze

  2. Zajęcia rozwijające zainteresowania – Moje hobby.

Poniedziałek 11.40 – 12.25

Czwartek 11.40 – 12.25

Klasa 3d

Klasa 3d

Rogala Barbara

  1. Zajęcia wyrównawcze z przyrody

  2. EKOLOG

Wtorek 8.00- 8.45

Poniedziałek 15.25 – 16.10

Klasy 4 – 6

Klasy 4 - 6

Jarząb Sebastian

  1. Koło historyczne

  2. Zajęcia wyrównawcze

Wtorek 14.35 – 15.15

Czwartek 13.40 – 14.25

Klasy 4 – 6

Klasy 4

Biegaj Aneta

  1. Zajęcia wyrównawcze a języka polskiego

  2. Koło recytatorskie

Poniedziałek 14.35 – 15.20

Czwartek 8.00 – 8.45

Klasy 6

Klasy 4 - 6

Maron Mariola

  1. Kółko języka angielskiego

  2. Kółko języka angielskiego

Czwartek 14.35 – 15.20

Piatek 12.40 – 13.25

Klasy 6

Klasy 2d, 3b

Hojdysz Andrea

  1. Zajęcia wyrównawcze

  2. Trening twórczości

Wtorek 14.35 – 15.15

Wtorek 15.15 – 16.10

Klasa 2a

Klasa 2a

Żeberska Magdalena

  1. Koło informatyczne

Poniedziałek 8.00 – 8.45

Klasy 5 - 6

Bal Tomasz

  1. SKS – mini piłka nożna

  2. Gry i zabawy ruchowe

Piątek 13.40 – 14.25

Środa 11.45 – 12.30

Klasy 5 – 6

Klasy 1 - 3

Kamienkow Elżbieta

  1. SKS

  2. Tenis stołowy

Poniedziałek 14.30 – 15.15

Piątek 10.50 – 11.35

Klasy 5 – 6

Dzieci ze świetlicy szkolnej.

Drzewiecka – Sypień Anna

  1. Zespół Duszki

  2. Zajęcia wyrównawcze.

    3. Warsztaty teatralne.

Czwartek 9.50 – 10.35

Poniedziałek 10.50 – 11.35

Wtorek 14.35-15.20

Klasa 3a

Klasa 3a i 3c

Klasa 3a

Klimas Katarzyna

  1. Mnemotechniki „Super mózg – super pamięć”

  2. Zajęcia wspierające uzdolnienia – „Kreatywni na co dzień”

Poniedziałek 15.20 – 16.05

Czwartek 10.50 – 11.35

Klasy 4- 6

Klasy 3

Żmijowska – Wnęk Eleonora

  1. Czym się różnią krasnoludki od dinozaurów? – matematyczne główkowanie.

Wtorek 13.40 – 14.25

Klasa 4c

Skowrońska Monika

  1. Ćwiczenia wg metody ruchu rozwijającego W. Sherborn

Czwartek 10.00 – 12.00

Klasa 2a/ wskazani uczniowie

Makowczyńska Katarzyna

  1. Zajęcia wyrównawcze

  2. Zajęcia aklimatyzujące, kulturowe

Czwartek 12.30 – 13.30

Czwartek 13.30 – 14.30

Grupa uczniów niepolskojęzycznych.

Kożuch Małgorzata

  1. Zajęcia wyrównawcze

  2. Moje hobby – zajęcia rozwijające.

Poniedziałek 11.45 – 12.30

Środa 9.50 – 10.35

Klasy 2 i 3

Klasa 3c

Hoffmann-Guzik Elżbieta 

  1. Zajęcia wyrównawcze z matematyki.
  2. Zajęcia rozwijajace z matematyki.

     

Środa 8:00 - 8:45

Środa 8:55 - 9:40

 Klasy 4

 Klasy 4

Agnieszka Lewandowska

  1. Zajęcia muzyczne: chór, flety i gitary.

Wtorek 14:30-15:15

Środa 14:30-15:15

Klasy 4-6

 

 

 

Zestawienie przygotowała Maria Węglowska – Wojt.