Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice.

Zapraszam do zapoznania się z informacjami dotyczacymi zmian w naszej szkole od roku szkolnego 2017/2018.

Wszelkie informacje w linku do prezentacji - przepisy przejściowe dotyczace reformy edukacji oraz ramowy plan nauczania.

Dyrektor ZSP-9

Sprawdzian Szóstoklasisty

Szanowni Rodzice,

Sprawdzian szóstoklasisty wprowadzono w ramach reformy oświatowej Mirosława Handkego. Po raz pierwszy pisali go uczniowie szkół podstawowych w roku 2002. W dniu dzisiejszym nasi uczniowie piszą go jako ostatni rocznik. Trzymamy za nich kciuki.

Uczniowie naszej szkoły zawsze osiągali wysokie i bardzo wysokie wyniki w sprawdzianie. Przez wiele lat wyniki te utrzymywały się w 9 staninie. Oznacza to, że znajdowaliśmy się w 4% szkół podstawowych z całego kraju, które mogły pochwalić się najwyższymi wynikami.

Sukcesy te, jak również sukcesy szkoły w konkursach, projektach i programach edukacyjnych sprawiły, że Szkoła Podstawowa nr 15 otrzymała w roku szkolnym 2015/2016 certyfikat Wiarygodnej Szkoły nadany przez Kapitułę Ogólnopolskiego Programu Wiarygodnej Szkoły.

Mam nadzieję, że w następnych latach będziemy nadal osiągać podobne wyniki. Liczymy na Państwa wsparcie, ponieważ sukcesy szkoły to wspólna praca Nauczycieli, Uczniów i Rodziców.

Dyrektor ZSP-9

Koncepcja pracy dyrektora

Nie to jest najważniejsze, aby każde dziecko czegoś nauczyć, ale to, by wzbudzić

w każdym dziecku pragnienie nauczenia się czegoś”.

(John Lubbock)

Szanowni Rodzice,

Zapraszam do zapoznania się z KONCEPCJĄ FUNKCJONOWANIA I ROZWOJU ZESPOŁU SZKOLNO-PRZEDSZKOLNEGO NR 9 WE WROCŁAWIU na lata 2015-2020.

Treść dokumentu do pobrania w linku poniżej:

KONCEPCJA FUNKCJONOWANIA I ROZWOJU ZESPOŁU SZKOLNO-PRZEDSZKOLNEGO NR 9 WE WROCŁAWIU

Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 9

Program poprawy efektywności kształcenia i wychowania

Szanowni Rodzice,

Rada Pedagogiczna Szkoły Podstawowej Nr 15 we Wrocławiu zwraca się do każdego Rodzica w naszej szkole z prośbą o zapoznanie się z Programem poprawy efektywności kształcenia i wychowania, który opracowaliśmy w związku z wynikami ewaluacji zewnętrznej.

Poniżej link do treści programu

PROGRAM POPRAWY EFEKTYWNOŚCI KSZTAŁCENIA I WYCHOWANIA

Program będzie realizowany przez wszystkich nauczycieli naszej szkoły od 1 września 2015 roku przez okres trzech lat. Wszelkie działania w nim ujęte wynikają z wyników badań, ankiet i wywiadów, które zostały przeprowadzone wśród rodziców i uczniów w czasie ewaluacji. Program został uzgodniony z organem prowadzącym szkołę i przesłany do Kuratorium Oświaty.

Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 9