LOGOWANIE DO DZIENNIKA ELEKTRONICZNEGO 

Konkursy i akcje biblioteczne

Dzień Kota

Relacja z obchodów „Dnia kota”

Dzień kota cieszył się dużym zainteresowaniem. Były różnego rodzaju zajęcia - głównie plastyczne, wiersze o kotach, zdjęcia i opowiadania o kotach, wystawa w bibliotece, a przede wszystkim dużo dzieci i dorosłych przebranych za koty.

Czytaj więcej...

Turniej klas III

Turniej klas trzecich 

2 grudnia, w związku z zakończeniem roku poświęconego Julianowi Tuwimowi, odbył się turniej klas trzecich pod hasłem – „Tuwimowskie  rymy”. Trzyosobowe reprezentacje trzech trzecich klas walczyły zaciekle o zwycięstwo do ostatniej chwili. Były pytania o treść utworów, pytania na podstawie scenek zaprezentowanych przez koło teatralne, piosenki do słów wierszy J. Tuwima, układanki obrazkowe na czas, pytania do publiczności. 

Czytaj więcej...

Spotkanie z Pisarką

W październiku gościliśmy w bibliotece pisarkę dla dzieci – panią Annę Paszkiewicz. Dzieci miały okazję zapoznać się z warsztatem pracy pisarki, posłuchały fragmentów książek napisanych przez p. oraz wzięły tez udział w konkursach związanych z przeczytanymi fragmentami.

Czytaj więcej...

Jasełka

Jasełka w szkole.

Od kilku lat w naszej szkole w grudniu wystawiane były Jasełka. Najczęściej przygotowywało je kółko teatralne, czasami uczniowie jednej klasy.

Czytaj więcej...