Informujemy, że w dniu 1 września 2021r. inauguracja roku szkolnego w naszej szkole została zaplanowana w następujący sposób:

BUDYNEK A (Solskiego)

Klasy pierwszesala gimnastyczna w budynku przy ul. Solskiego. Uczniowie wchodzą do budynku wejściem głównym. Z każdym dzieckiem może wejść tylko jeden opiekun. Przy wejściu należy zdezynfekować ręce, nałożyć maseczkę i zachować dystans.

Klasy drugie i trzecie wchodzą do budynku wejściem głównym bez opiekunów. Przy wejściu należy zdezynfekować ręce, nałożyć maseczkę i zachować dystans.

I zmiana godz 9:00

Klasy Ia, Ib - w sali gimnastycznej  w obecności jednego rodzica następnie przejście z wychowawcą do sal lekcyjnych.
Klasy IIa,IIb,IIIa,IIIb - spotkanie z wychowawcą w salach bez rodziców.

II zmiana godz 10:30

Klasy Ic,Id -w sali gimnastycznej  w obecności jednego rodzica następnie przejście z wychowawcą do sal lekcyjnych.
Klasy IIc,IId,IIIc,IIId - spotkanie z wychowawcą w salach bez rodziców.

BUDYNEK B (Morelowskiego)

Uczniowie wchodzą do budynku wejściem głównym bez opiekunów. Przy wejściu należy zdezynfekować ręce, nałożyć maseczkę i zachować dystans.

Klasy IV – VI: 9:00 spotkania z wychowawcami. Uczniowie wchodzą do szkoły bez rodziców.

Klasy VII – VIII: 10:00 spotkanie z wychowawcami. Uczniowie wchodzą do szkoły bez rodziców.

Świetlica w dniu 1 września nie prowadzi zajęć opiekuńczych. Przyjmuje zapisy w formie stacjonarnej do godziny 12:00. Można też skorzystać z formy elektronicznej pobierając druk zapisu ze strony.