1 października obchodzimy Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Akcja odbyła się po hasłem: Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają!

Najpierw uczniowie klas III przystąpili do pisemnego egzaminu. Miło nam poinformować, że wielu uczniów klas III otrzymało tytuł Eksperta Tabliczki Mnożenia.

Uczniowie z klasy IIId mieli okazję sprawdzić, jak ich starsi koledzy radzą sobie z tabliczką mnożenia. Uczniowie z losowo wybranych klas (IVc, VIa, VIIc oraz VIIId) przystąpili do egzaminu.

Tabliczkowe wyzwanie podjęli również: pani dyrektor Elżbieta Kamienkow, pani sekretarka Barbara Dymkowska, pan dyrektor Tomasz Bal oraz nauczyciele: pani Monika Pytel, pan Marek Sokół oraz pan Norbert Stysiał. Wszyscy zostali Ekspertami Tabliczki Mnożenia.

Gratulujemy uczestnikom tabliczkowej zabawy.

Koordynator wraz z asystentami z klasy IIId