Na początku listopada obchodziliśmy w naszej Szkole Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajki.

Z tej okazji odwiedziliśmy dzieci w zerówce oraz z klas I-III, które sprawdziły swoją wiedzę z bajek rozwiązując zadania (escape room, bajkowy worek oraz gra "Zgadnij postać z bajki"). W świetlicy szkolnej dzieci wykonały prace plastyczne pt. "Moja ulubiona postać z bajki". Na lekcji języka polskiego uczniowie klasy IVb wybrali swoich ulubionych bohaterów z bajki i przygotowali przebranie. Potem napisali przepisy na ulubione potrawy wybranych postaci. Na zajęciach wychowania fizycznego uczniowie również sprawdzili swoją wiedzę o bajkach rozwiązując zadania w escape roomie. A Samorząd Uczniowski zorganizował karaoke pt. "Piosenki z bajek".

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć (link do zdjęć).