W dniu 21 listopada br. w szkole świętowaliśmy Dzień Życzliwości i Pozdrowień. Z tej okazji cała społeczność szkolna ubrana była w kolorze żółtym, pomarańczowym lub zielonym, co wprawiło nam w dobry nastrój i wywołało wiele uśmiechów na twarzach uczniów oraz dorosłych. 
Podczas apelu zgromadziliśmy się na sali gimnastycznej, aby uczestniczyć w "Gali Życzliwków 2023" podczas której grono pedagogiczne nominowane do otrzymania nagrody w różnych kategoriach poznało wyniki głosowania. Nagrodzeni i wyróżnieni zostali wszyscy pracownicy szkoły - pani Halinka (wychowawczynki kl. 3A) zdobyła główną nagrodę w kategorii "Supermoce", pani Aneta (wychowawczyni kl. 2C) nagrodzona została za wdzięk i urodę, pani Ania (wychowawca kl. 1B) doceniona za poczucie humoru, pan dyrektor wygrał w kategorii "Pozytywna energia", pani Małgosia (wychowawca kl. 3C) uznana została za osobę najbardziej serdeczną i towarzyską itp.
Laureatom dyplomy i gratulacje wręczały znane gwiazdy światowego formatu, odwiedził nas m.in. Adam Małysz (Staś kl. 3C), Robert Lewandowski (Fabian kl. 3B), Magda Gessler (Julka kl. 3C), Lady Gaga (Amelka kl. 3C), Faceci w czerni (Nikoś i Antoś kl. 3C), Wednesday (Ania kl. 3B). 
Kolejnie ogłoszono wyniki konkursu plastycznego pt. "Jak zostać superbohaterem życzliwości" oraz wręczono dyplomy uczniom, których rówieśnicy wybrali jak najżyczliwsze osoby w klasie.
Na szkolnym korytarzu do końca tygodnia podziwiać można drzewo życzliwości, które jest wynikiem pracy uczniów powstałym podczas warsztatów tematycznych prowadzonych w klasach. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć (zdjęcia).