Serdecznie zapraszamy naszych uczniów i uczennice do udziału w Mikołajkowym Turnieju Koszykówki organizowanym przez Radę Osiedla Oporów i drużynę Oporów Team.


Turniej odbędzie się w 7 grudnia 2019 r. (tj. sobota) na bloku sportowym Szkoły Podstawowej nr 15 przy ul. Morelowskiego 43 (wejście od ul. Trentowskiego). Rozpocznie się o godz. 10:00 meczami reprezentacji dziewczynek i chłopców ze Szkoły Podstawowej nr 15, Szkoły Podstawowej nr 42 i Dwujęzycznej Szkoły Podstawowej ATUT Fundacji Edukacji Międzynarodowej. 
Następną częścią turnieju rozpoczynającą się o godz. 14:00 będą mecze z udziałem mieszkańców, samorządów osiedlowych i innych organizacji, tj. harcerki i harcerze Wrocławskiego Szczepu Harcerskiego 347, ministranci i lektorzy Parafii św. Anny, radni Rady Osiedla Oporów, Klecina i Grabiszyn-Grabiszynek oraz reprezentacja utworzona ze zgłoszonych mieszkańców osiedli.

Zgłoszenia zainteresowanych udziałem w turnieju mieszkańców przyjmowane są na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub w dniu turnieju. 
Mikołajkowemu Turniejowi Koszykówki towarzyszyć będą animacje i gry dla dzieci. Dla wszystkich przybyłych dzieci mała niespodzianka.
Zapraszamy do udziału drużyny zawodowe i półzawodowe, amatorów i zupełnych amatorów!! Zapraszamy też publiczność i kibiców!

turniej oporow