• Harmonogram prowadzenia lekcji on-line i przesyłania materiałów, pomysłów na kreatywne zabawy z dzieckiem w domu - dla poszczególnych etapów edukacyjnych
Grupy przedszkolne

- religia/etyka

- doradztwo zawodowe

- świetlica

• Nauczanie zdalne z podziałem na etapy edukacyjne:
  • Klasy VIII – skupiamy się na przedmiotach egzaminacyjnych. Przygotowanie do egzaminu jest priorytetem, pozostałe przedmioty w stopniu minimum gwarantującym realizację podstawy programowej.
  • Klasy IV–VII zgodnie z harmonogramem. Lekcje prowadzone zgodnie z opracowanymi procedurami zdalnego nauczania.
  • Klasy I-III zgodnie z harmonogramem. Lekcje prowadzone zgodnie z opracowanymi procedurami zdalnego nauczania.

W naszej szkole rozpoczynamy korzystanie z pakietu G Suite dla Szkół i Uczelni. Prosimy Państwa o zgodę na utworzenie konta G Suite dla Szkół i Uczelni dla Państwa dziecka i zarządzanie tym kontem.
G Suite dla Szkół i Uczelni to pakiet narzędzi firmy Google, które ułatwiają pracę w szkołach i są używane przez kilkadziesiąt milionów uczniów i nauczycieli na całym świecie. Pakiet ten zawiera m.in. usługi Gmail, Kalendarz, Dokumenty, Classroom. Uczniowie naszej szkoły będą korzystać ze swoich kont G Suite do wykonywania zadań, komunikowania się z nauczycielami i nauki umiejętności potrzebnych do uczestniczenia w społeczności internetowej XXI wieku.