Godziny dostępności nauczycieli na Rok Szkolny 2022/2023*

*Rodziców chcących umówić się na konsultację w godzinach dostępności prosimy o ustalenie terminu z wybranym nauczycielem poprzez wiadomość w dzienniku elektronicznym Librus.

Godziny dostępności nauczycieli

Budynek A (ul. Solskiego)

Nauczyciel

Dzień

Godzina

Anna Berczyńska

czwartek

10.30-11.30

Stella Borek

piątek

13.30-14.30

Anna Drzewiecka-Sypień

poniedziałek, czwartek

10.00-10.30

Justyna Fijak

poniedziałek

12.30-13.30

Magdalena Gałkowska

wtorek

14:25-15:20

Małgorzata Gonet

 

 

Karolina Irla

czwartek

12:00-13:00

ks. Łukasz Jędra

środa

10.35 - 11.35

Katarzyna Kacprowicz

czwartek

15.45-16.45

Olga Kholod-Bednarczyk

piątek

15.30-16.30

Ewa Kowalczyk

 

 

Agnieszka Kozak

poniedziałek

11:30-12:30

Małgorzata Kożuch

 

 

Beata Kuczyńska

czwartek

11:25-12:25

Agnieszka Kukieciak

czwartek

16.00-17.00

Ewelina Kusiak

 poniedziałek

7.45-8.45

Aleksandra Łużna

środa

11.30-12.30

Aneta Łyczko

czwartek

8.55-9.55

Zofia Marut

 

 

Magdalena Mike-Roczek

wtorek

 13.30-14.30

Halina Osetek-Smertycha

wtorek

10.35-11. 35

 Bożena Perucka

 wtorek

10.30-11.30

 Jadwiga Sawicka

czwartek

14.00-15.00

Zdzisława Schrodtke

poniedziałek

6.45-7.45

 Brygida Serkizowska

 

 

 Karina Susik

 czwartek

 10.45-11.45

 Janina Żelazna

 poniedziałek

 16.00-17.00

Anna Żmudzka

środa

10.00-11.00

Budynek B (ul. Morelowskiego)

Nauczyciel

Dzień

Godzina

Agata Bartoszewicz

czwartek

7:30-8:30

Aneta Biegaj

wtorek

 7.30-8.30

Małgorzata Czepiga-Szymańska

poniedziałek

11:30-12:30

Agnieszka Dawidowicz

 

 

Kamila Gładczak

czwartek

9:25-10:25

 Magdalena Głowinkowska

 poniedziałek

 13.45-14.45

 Elżbieta Hoffmann-Guzik

 wtorek

 10:20 - 11.20

 Edyta Karita

 czwartek

 8.30-9.30

 Joanna Kijak

 czwartek

12.30-13.30

 Wiesława Kotos

poniedziałek

 12. 15-13 .15

 Anetta Kraska

 wtorek

 09:30 - 10:30

 Dariusz Kucharski

 

 

Krystyna Leśkiewicz-Lewińska

wtorek

9.30 - 10.30 (co 2 tydzień) praca w niepełnym wymiarze godzin.

Rajmund Lewiński

poniedziałek

9.25-10.25

Mariola Maron

wtorek

12:10 - 13:10

Maria Możdżeń

 

 

Andrzej Mróz

wtorek

11.15-12.15 co 2 tyg.

Monika Pytel

środa

12.30-13.30

Agata Ratajczak

poniedziałek

10:10 - 11:10

Barbara Rogala

środa

11.25 - 12.25

Marek Sokół

czwartek

15.10-16.10

Aleksandra Stefańska

czwartek

13:45-14:45

Norbert Stysiał

środa

11.30-12.30

Joanna Szymani

wtorek

14.15 - 15.15

Izabela Tarasek

piątek

10:20-11:20

Barbara Temler

Czwartek

9.25 - 10.25

Łukasz Woźniak

 piątek

 13.20 - 14.20

Maria Wyroślak

czwartek

15.30-16.15

Magdalena Żeberska

 środa

 13.15 - 14.15

Marzena Żukrowska