Nasz projekt "Easter around Europe" otrzymał Krajową Odznakę Jakości. To już czwarta odznaka. W ramach projektu m. in. wysłaliśmy kartki do naszych europejskich kolegów i koleżanek, napisaliśmy wierszyk "Spring is here", spotkaliśmy się online z europejskimi uczniami, nagraliśmy filmiki o tradycjach wielkanocnych w naszych krajach.

W ramach wydarzenia eTwinning "Tips to enjoy great summertime" zastanawialiśmy się na zajęciach języka angielskiego, jak można ciekawie spędzić wakacje. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć (link do zdjęć).

Jak wygląda szkoła naszych marzeń? Wzięliśmy udział w wydarzeniu #eTwinningDay. Zastanawialiśmy się na zajęciach języka angielskiego.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć (link do zdjęć).

Dlaczego warto dbać o naszą planetę? Jak wygląda teren zielony przy naszych szkołach? Reduce, reuse, recycling - jak na co dzień dbać o środowisko? Zastanawialiśmy się z naszymi europejskimi kolegami i koleżankami w projekcie eTwinning "One Only Earth".

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć (galeria zdjęć).

Przystapiliśmy do kolejnego projektu eTwinning STEAM for Spring ze szkołami we Włoszech oraz w Turcji. Wspólnie z uczniami opracowywaliśmy logo oraz plakat, spotkaliśmy się online z uczniami z Turcji oraz Włoch, napisaliśmy wspólną historyjkę o Steamy oraz jej przygodach, obserwowaliśmy i porównywaliśmy pogodę w naszych krajach oraz kodowaliśmy napis.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć (link do zdjęć).