W marcu uczniowie klas pierwszych i drugich wykonali kartki świąteczne dla rówieśników z Colegio Ecole, Kızılca Ortaokulu, 45th Primary School of Peristeri oraz Osnovna Blatine-Škrape. Zapraszamy do obejrzenia podsumowania (film).

W ramach projektu eTwinning "Be HEALTHY" klasa IIId wzięła udział w spotkaniu online z uczniami z czternastu szkół w Hiszpanii, Turcji, Grecji, Chorwacji, Włoch i Litwy.
Mogliśmy spotkać się "na żywo" i zagraliśmy w grę Kahoot o zdrowym stylu życia. Zajęliśmy drugie miejsce. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć (zdjęcia).
 

Wspólnie ze szkołami Colegio Ecole45th Primary School of PeristeriOsnovna škola latine-Škrape zakończyliśmy krótki projekt europejski "Saint Ptarick's Day". Uczniowie klas pierwszych poznali historię o leprechaun oraz słownictwo i zwroty związane z tym dniem. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z naszej szkoły, ze szkoły w Grecji, Chorwacji i Hiszpanii (zdjęcia).

 

Klasy pierwsze zrealizowały krótki europejski projekt z okazji Saint Patrick's Day. Wspólnie z hiszpańskimi, greckimi i chorwackimi rówieśnikami poznaliśmy historię o lepreachaun. Zapraszamy do obejrzenia podsumowania z projektu (film).

Rozpoczęliśmy trzymiesięczny projekt eTwinning "Be HEALTHY". W europejskich zespołach stworzyliśmy i wybraliśmy logo projektu, zaplanowaliśmy zdrowe menu w naszych szkolnych stołówkach oraz poznaliśmy europejskie potrawy. Zaprojektowaliśmy z uczniami z Karatekin Ortaokulu i 2nd Primary School of Thermi plakat o zdrowym stylu życia. To wszystko przy wykorzystaniu różnych aplikacji. Druga część projektu będzie na sportowo! Zapraszamy do obejrzenia filmiku (https://tiny.pl/w2tl7).