Zachęcamy do zapoznania się z [wynikami rekrutacji do Przedszkola].

 

 


 

Szanowni Państwo!
Poniżej znajduje się link do instrukcji zakładania profilu zaufanego - w tym roku rekrutacja będzie możliwa w 100%online.
rekrutacje.edu.wroclaw.pl instrukcja 

oraz linki do najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi:
https://www.wroclaw.pl/portal/rekrutacja-do-przedszkoli-wroclaw-pytania-i-odpowiedzi 
rekrutacje.edu.wroclaw.pl etapy 

 

Serdecznie zachęcamy do zapoznaniem się z [biuletynem PDF] dotyczącym tegorocznej rekrutacji do przedszkoli i szkół podstawowych.

 

 


 

Mimo pandemii i ograniczeń odbył się, jak co roku, bal karnawałowy w naszym przedszkolu.
Tym razem było jednak trochę inaczej. Każda z grup osobno, w swojej sali, zorganizowała bal 
przebierańców z tańcami przy muzyce, konkursami i poczęstunkiem. Wszystkim dzieciom bardzo się podobało. Wiadomo, bal to bal! 
Na załączonych zdjęciach bal w budynku przedszkola przy ulicy Solskiego i bawiące się Smerfy.

 


 

Wizyta Mikołaja w przedszkolu to zawsze wyczekiwany dzień. Nasze dzieci szykowały się na jego przyjście i oczywiście były bardzo grzeczne. W końcu zjawił się, ale nie osobiście. Z powodu koronawirusa delegował do nas naszego księdza Piotra, użyczając mu swoich sań, stroju i wora z prezentami. Poznajecie?

 


 

W listopadzie i grudniu 2020r. została przeprowadzona w naszym przedszkolu przy ulicy Solskiego zbiórka darów dla bezdomnych zwierząt mieszkających w schronisku na ulicy Ślazowej. W zbiórce uczestniczyli rodzice, dzieci i pracownicy przedszkola. Zebraliśmy wiele darów, przede wszystkim mokrej i suchej karmy, także koce, zabawki dla zwierzaków, które przekazaliśmy pracownikom schroniska. Nagrodą dla nas jest radość zwierzaków ich zdrowie i pełne brzuszki. :-) Wszystkim darczyńcom – i małym i dużym serdecznie dziękujemy!


Przez cały rok szkolny 2019/2020 dzieci z grupy Smerfy (zerówka) z Przedszkola 131 przy ulicy Solskiego, pod opieką wychowawcy pani Ewy Wolter, brały aktywny udział w realizacji Ogólnopolskiego Projektu Czytelniczego CZYTAM Z KLASĄ. Mimo przeciwieństw związanych z wybuchem epidemii COVID19, udało się projekt w całości doprowadzić do szczęśliwego końca. Realizując trzy kolejne etapy dzieci wykonały wszystkie zaplanowane zadania. I chociaż sam projekt został wydłużony do końca bieżącego roku kalendarzowego, to Smerfy spisały się na medal i projekt ukończyły wcześniej. :)